DAMAK TADINIZI
BİLEN DERGİ

2014’te yayın hayatına başlayan Lokma dergisi günlük mutfak maceralarının paylaşıldığı, okuyucularının elinden düşürmediği bir dergi. Verilen nimetlerin kıymetini anlayıp, abartıya ve gösterişe kaçmadan hazırlanan tarifleri, en güzel biçimiyle, hayatı paylaştıklarımıza sunmak ve elimizdekilere şükretmek aslında Lokma’nın öncelikli işi.

Lokma başka ne yapar?

Lokma ekibi her ay, yeni sayının heyecanıyla kolları sıvar, kendimiz ve sevdiklerimiz için denemekten mutluluk duyacağımız lezzetleri araştırıp bulur. Mevsiminde bulunan malzemelerle, herkesin dolabında, kilerinde olan malzemeleri bir araya getirip mutluluk verecek tarifleri tencerelerle buluşturur. Geleneksel reçetelerin yanı sıra, daha önce görmediğiniz farklı ve yeni reçeteleri de en ince ayrıntılarıyla anlatır.

Yemek işinin sadece tariflerden ibaret olmadığını görebileceğiniz Lokma’da, mutfaktaki işleri kolaylaştıracak pratik bilgileri, aşçılık ipuçlarını ve içinizdeki şefi ortaya çıkaracak minik tüyoları da bulabilirsiniz.

En özel lezzetleri, en özel fotoğraflarla bulabileceğiniz, en iyisine ulaşmak için defalarca denenmiş yemekleri aşama aşama görebileceğiniz derginiz Lokma’da, pişirmeye, yemeye ve paylaşmaya olan tutkumuzu sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

www.lokma.net
lokma
lokma-dergisi-sayi-agustos-2021
lokma-dergisi-temmuz-2021
lokma-dergisi-haziran-2021
lokma-dergisi-mayis-2021
lokma-dergisi-nisan-2021
lokma-dergisi-mart-2021