tvnet logo

OBJEKTİF VE
DOĞRUDAN
HABERCİLİK

2007 yılında yayın hayatına başlayan TVNET, objektif ve doğrudan habercilik üzerine yaptığı yayınlarla kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazandı.

TVNET ekranlarından Türkiye ve dünya gündemini 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde takip etmek mümkün. Yurt içi ve yurt dışında yaşananlar, gündeme dair değerlendirmeler konusunda uzman isimler tarafından objektif şekilde yorumlanıyor. Siyaset, ekonomi ve spordaki gelişmeler de hem ekrana hem de TVNET’in tüm sosyal mecralarındaki hesaplarına anlık olarak yansıtılıyor.

TVNET, haber programlarıyla söylenmeyenlere dikkat çekiyor; kültür, sanat, eğitim, sağlık ve hayata dair bilgilendirici yayınlarıyla da farklılığını ortaya koyuyor.

Bugüne kadar; Kudüs’ten Endülüs’e, Bosna’dan Semerkant’a kadar coğrafyayı sahiplenici yayınlarıyla hep bir adım önde olan TVNET, Türkiye’de ve yayıncılık sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş, “En İyi Belgesel Kanalı” ödülüne layık görülmüştür.

TVNET’in özgünlüğü dijital alanda da kendisini hissettiriyor. Ekrandaki her yapıma tvnet.com.tr adresinden ulaşanlar, programları sadece izlemekle kalmayacak, aynı zamanda okuyabilecek. Bu amaçla kurulan TVNET Belgesel Kitaplığı da güçlü bir şekilde yayın hayatına başladı.

TVNET, 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren TVNET Radyo olarak da dinleyicilerine ulaşmaya başladı. 102.0 frekansıyla, “Anladığın yerdesin” mottosunu dinleyicilerine aktaran TVNET Radyo şimdilik sadece İstanbul’da yayın yapıyor.

tvnet.com.tr
tvnet

MOBİL UYGULAMA

tvnet logo

Android