GZT GİRESUNSPOR’A İSİM SPONSORU OLDU

GZT GİRESUNSPOR’A İSİM SPONSORU OLDU

Yeni nesil dijital medya platformu GZT, Anadolu’nun köklü kulüplerinden Giresunspor ile isim sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardı. Şu an TFF 1. Lig’de lider olan Giresunspor, bundan böyle GZT Giresunspor ismiyle anılacak.

Anadolu’nun köklü kulüplerinden Giresunspor, yeni nesil dijital medya platformu GZT ile isim sponsorluğu konusunda sözleşme imzaladı. Albayrak Holding’de düzenlenen imza törenine Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca ve birçok ulusal basın mensubu katıldı.

“Giresunspor, GZT ile daha büyük bir marka olacak”

İmza töreninde konuşan Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca, “Çok önemli bir anlaşmaya imza atıyoruz. Giresunspor’un marka bilinilirliğinin artması için elimizden ne gelirse yapacağız. Bu anlaşma için Sayın Kazım Albayrak’a ve Albayrak Ailesi’ne teşekkür ediyoruz. Umuyorum ki Giresunspor, GZT’nin de enerjisini arkasına alarak daha çabuk büyüyen bir marka haline gelecek. Giresunspor’un bu sezon Süper Lig’e yükseleceğine inanıyoruz. Giresunspor’un marka bilinirliğinin artması için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. GZT ve Giresunspor kardeşliğinin çok olumlu sonuçlara gebe olduğu düşünüyorum.” dedi.

Her kulübün bu tarz desteklere ihtiyacı var

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ise, “Bugün hem Türk futbolu hem de Giresunspor için önemli bir anı yaşıyoruz. Bu süreçte yaşanan hem genel ekonomik sorunlar, hem de Türk futbolunun ekonomik sorunlarında Giresunspor’a destek olan, elinden tutan GZT ile sponsorluk imzalıyoruz. Lider durumdayız ve inşallah GZT ile Süper Lig yolunda hayırlı sonuçlar alırız. Bu süreçte bize birçok konuda destek olan Albayrak Grubu’na teşekkür ediyorum. Yaşadığımız süreç çok kolay değil. Bu süreçte takımlara sponsor olmanın zorluklarını biliyorum ve teşekkür ediyorum. Her kulübün bu tarz desteklere ihtiyacı var, çok anlamlı ve önemli destekte bulundular. Giresunspor camiası olarak teşekkür ediyorum.” diye konuştu.